.

Fantastik Gençlik Romanı “Karanlığın Kalbi” Yayımlandı

Gençlik edebiyatı yazarlarından Adem Dönmez’in yeni romanı, fantastik edebiyat yayınevlerinden Otantik Kitap Yayınları’ndan çıktı. Bir efsanenin başlangıç kitabı olan Karanlığın Kalbi, okuru yepyeni bir fantastik dünyaya sürüklüyor.

Daha önce yayımlanmış dokuz kitabı bulunan ve birçok yarışmada ödüller kazanan Adem Dönmez’in yeni kitabı, kitapseverlerin karşısına çıktı. Okuyucular tarafından ilgiyle karşılanan “Karanlığın Kalbi”, Karaliçe Efsanesi serisinin ilk kitabı olma özelliğini taşıyor. 

İçinde kültürümüzden ögeler de barındıran bir gençlik romanı olan Karanlığın Kalbi, okuru aynı zamanda yepyeni bir fantastik dünyaya sürüklüyor. İlk kelimesinden itibaren soluksuz okunacak şekilde genç okurların karşısına çıkan bu eser, sayfaları arasında efsunu, gizemi ve heyecanı vaat ediyor. 

Kitapların, gerçeklerle düşler arasında bir köprü olduğunu söyleyen Adem Dönmez, “Bu köprü üstünde yürürken kimi zaman hüzünler ve sevinçler takılır ayağımıza, kimi zaman ise kendimizi bambaşka bir zamanda fantastik bir savaşın orta yerinde buluveririz. Karaliçe Efsanesi tam olarak bizi hayallerimizin orta yerinde bırakıyor. İyi ile kötünün savaşı, korku ile umudun apansız yarışı ve aşk ile nefretin bitmek bilmeyen mücadelesine tanık oluyoruz. Her şeyin sıradan olduğunu düşündüğümüz bir zamanda değişiveriyor evren ve soluksuz bir okuma serüveni başlıyor” dedi. 

İlk sayfadan başlayan aksiyon ve heyecan sizi hep merak içinde bırakacak. Bir taraftan efsanenin yeniden yazılışına şahit olurken diğer taraftan gizemli bir geçmişin bitmek bilmeyen sorularına cevap bulmaya çalışacaksınız. Karaliçe Efsanesi, sizi korkularınızla yüzleşmeye çağırıyor.