ıpek-duben-ten-beden-ben-podcast-salt
Podcast

İpek Duben: Ten, Beden, Ben – İpek Duben

Salt ve Sanat Kritik iş birliğiyle gerçekleştirilen “İpek Duben: Ten, Beden, Ben” podcast serisinin yedinci bölümünde Zeynep Nur Ayanoğlu ve Abdullah Ezik, İpek Duben ile kitabın yaratım ve tasarım süreci, kitap ve sergi arasındaki ilişki ve sanatçı ve yazar kimlikleri üzerine konuşuyor. […]

turkcenın-kadım-metınlerı-fatıh-bakırcı-sehnaz-sısmanoglu
Podcast

Dr. Öğretim Üyesi Şehnaz Şişmanoğlu Şimşek ile Karamanlıca (Yunan Harfli Türkçe Metinler) Üzerine

Türkçenin Kadim Metinleri podcast serisinde bu hafta Fatih Bakırcı, Kadir Has Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Şehnaz Şişmanoğlu ile Karamanlıca (Yunan Harfli Türkçe Metinler) üzerine konuşuyor. […]

ıpek-duben-ten-beden-ben-podcast
Podcast

İpek Duben: Ten, Beden, Ben – Amira Akbıyıkoğlu ve Farah Aksoy

Salt ve Sanat Kritik iş birliğiyle gerçekleştirilen “İpek Duben: Ten, Beden, Ben” podcast serisinin üçüncü bölümünde Zeynep Nur Ayanoğlu ve Abdullah Ezik, Amira Akbıyıkoğlu ve Farah Aksoy ile 2021-2022 döneminde Salt Beyoğlu’nda gerçekleştirilen “Ten, Beden, Ben” sergisi ve serginin kamusal programları üzerine konuşuyor. […]

ıpek-duben-ten-beden-ben-sergısı-sezın-romı-podcast
Podcast

İpek Duben: Ten, Beden, Ben – Sezin Romi

Salt ve Sanat Kritik iş birliğiyle gerçekleştirilen “İpek Duben: Ten, Beden, Ben” podcast serisinin ikinci bölümünde Zeynep Nur Ayanoğlu ve Abdullah Ezik, Salt araştırma ve kütüphane yöneticisi Sezin Romi ile konuşuyor. […]