.

Çağdaş Sanatçı Lara Kamhi’den Yeni İşler

????????????????????????????????????

Çağdaş sanatçı ve yönetmen Lara Kamhi, Nisan ayından itibaren yeni eseriyle İzmir’de düzenlenen bir sergiye katılmaya hazırlanırken eser üretmeye devam ediyor. Sanatçı, son olarak yeni bir video çalışması ve yönetmenliğini üstlendiği bir klip ile iki ayrı uluslararası festivalde boy göstereceğini duyurdu.

Kamhi ilk olarak, dijital sanatçıların kolektif üretimleriyle süreç içinde gelişerek büyüyen ve 15 Nisan Perşembe günü İzmir’de açılacak olan TECHNÊ Sergisi’ne Beta Nova adlı eseriyle katılacak.

Ardından sanatçının, sinema ve gözlemci ilişkisini irdeleyen ve sarmallık tarihine göz atan İçine Çeken Cehalet – Deneyimlenebilir Sanrılar adlı video çalışması, çevrimiçi düzenlenen Amber Network Festivali kapsamında 19-21 Nisan 2021 tarihleri arasında yayınlanacak.

23-24 Nisan tarihlerinde çevrim içi gerçekleşecek 4. FilmArte Festivali’nin Madrid gösteriminde ise sanatçının yarı finale kalan Tutsak başlıklı klibi izleyiciyle buluşacak. Kamhi’nin Senden Korktum Ben klibi de En İyi Müzik Video Klibi kategorisinde yarışacak.